Pierwsza pomoc

Zestawy pierwszej pomocy marki Sawyer to produkty specjalnie przystosowane do potrzeb aktywności terenowej. Są lekkie, dzięki przemyślanemu pakowaniu zajmują niewiele miejsca, a ich zawartość zgodna jest z zaleceniami ekspertów. Oczywiście – zabierając z sobą na wyprawę całą zawartość ambulatoryjną szpitala będziemy jeszcze lepiej przygotowani do udzielenia sobie bądź innym pierwszej pomocy, tylko …jak daleko z całym tym sprzętem dojdziemy…? Apteczka Sawyer to wypracowany funkcjonalny kompromis pomiędzy wszechstronnością potrzeb reakcji na potencjalne zdarzenia i możliwościami zastosowania produktu w terenie.

Zestaw pierwszej pomocy to absolutna konieczność, bez której nigdy nie powinieneś dać się zaskoczyć. Jest niezbędna zarówno podczas każdej aktywności outdoorowej, jak i zawsze warto mieć ją w arsenale na wypadek wszelkich nieprzewidzianych zdarzeń w domu lub miejscu pracy. Choć mamy nadzieję, że akurat ten produkt z naszej oferty nigdy nie będzie Ci dramatycznie potrzebny – to jednak bądź przygotowany na to, że pewnego dnia zestaw pierwszej pomocy w Twoim plecaku nagle nabierze nieprzecenialnej wartości, a jego brak okazać się może niewybaczalnym błędem…

Nasze zestawy pierwszej pomocy domyślnie wypełnione są kompaktowo spakowanymi zaufanymi elementami, w przemyślany sposób zorganizowanymi w wodoszczelnym opakowaniu. Saszetka apteczki jest w kolorze rzucającej się w oczy czerwieni – dzięki czemu łatwo zlokalizujesz ją kiedy nadejdzie moment potrzeby jej użycia.

 

Produkty